BETONOWE PŁYTKI ŚCIENNE

top-pic6

Betonowe płytki ścienne są niezwykle nowoczesnym materiałem wykończeniowym.

Ich prosta forma prostopadłościanu daje wręcz nieograniczone możliwości przy aranżacji wnętrz i budowie nietypowych elementów zabudowy, ponieważ:

plytki-elewacyjne — kopia

1.Posiadają niezwykła, charakterystyczna dla betonu odporność na uszkodzenia, dlatego sprawdza się w charakterze okładziny baru, kontuaru, patio czy jako okładzina ścienna klatki schodowej – miejsc narażonych na otarcia i uszkodzenia mechaniczn

2.Odporne na mróz elementy doskonale zabezpiecza elewacje lub nawet najbardziej skomplikowane tektonicznie ogrodzenie.

3.Ochronią ściany przed wilgocią. Mogą stanowić uzupełnienie wystroju gabinetów kosmetycznych, zakładów fryzjerskich czy pokoi kąpielowych.

4.Jako materiał odporny na ogień, rekomendowany jest do wyposażenia obiektów publicznych przeznaczonych do imprez masowych i spotkań. Pytki doskonale sprawują się na powierzchniach grzewczych takich jak obudowy kominka czy kaloryferów.

5.Naturalna kolorystyka sprawia, że płytki betonowe firmy DREWBET można stosować nieomal wszędzie. Można malować je farbami do betonu metoda natryskowa lub pędzlem.

6.Dostępne są w postaci podłużnych elementów o dwóch wysokościach, z możliwością dowolnego montażu: w pionie, w poziomie, na styk lub z fuga. Ułożone w pionie doskonale pokryją zaokrąglone powierzchnie typu kolumna czy kontuar baru.

7.Prosty, szybki, czysty montaż „na klej” – zaprojektowane z myślą o Tobie!top-pic2 — kopia top-pic6

 


Categories:Kamień elewacyjny


magnum

© 2015 MAGNUM. All right reserved.
Realizacja: