PANELE DREWNIANE

top-pic3

Ogrodzenia drewniane 

  1. System paneli drewnianych pozwala na pełny montaż jak i na zakup wybranych elementów z serii. Firma DREWBET umożliwia dowolność wymiarowa w zakresie wszystkich elementów.
  2. Elementy drewniane dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia: czyste białe drewno lub zaimpregnowane w podkładzie.
  3. Panele ogrodzeniowe z serii MODERN pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych. Asortyment elementów ogrodzeniowych w systemie FENCE pozwala również na tworzenie ciekawych, stylizowanych aranżacji.
  4. Drewno wykorzystywane do produkcji pochodzi z lasów zrównoważonego zarządzania. Jest odpowiednio wysezonowane i zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Firma DREWBET oferuje dodatkowo możliwość malowania lakierobejcami w wybranych kolorach.
  5. DREWBET oferuje elementy wypełnień ogrodzeniowych wraz z okuciami. Realizuje również zamówienia specjalne we własnym tartaku oraz świadczy usługi montażowe poprzez siec punktów partnerskich.ogrodzenia-drewniane-abstrakt2 ogrodzenia-drewniane-modern2 ogrodzenia-drewniane-modern3 ogrodzenia-ploty-drewniane top-pic3 top-pic10 top-pic17

Categories:Ogrodzenia drewniane


magnum

© 2015 MAGNUM. All right reserved.
Realizacja: